Hakkımızda
SanArt Loca Garden Guest House

Biz, biri aslen Bergamalı ama uzun yıllar yurt dışında yaşamış, diğeri Bostanlı ikametli çokça gezinmiş durmuş iki kişinin, yıllarca kurumsal hayatın içinde mücadeleler verdikten sonra yollarının Bergama'da kesişmesiyle başlıyor hikayemiz!

Biraz kaçış, fazlasıyla samimiyet üzerine yapılan planların ardından, antik şehir Bergama'da bolca woodart, bolca skullart giriyor hayatlarımıza.. Gitgide Bergama'nın tarihi dokusu ,daracık sokakları, taş binaları, rum evlerinin kapıları, pencereleri bizi sarhoş etmeye başlıyor..

Ve kader tüm cilveleriyle kapılarını sonuna kadar açıyor bize ve asıl hikaye başlıyor.Bu hikayenin adı San'art! Ruhlarımızı ve duygularımızı ,Bergama'nın ruhuyla harmanlayarak ortaya San'art Guest House &Loca Garden'ı çıkardık.

Sanart'ın binası, tarihi dokusuna uygun olarak restore edildi.Mimarisi usta mimarların elinden ve doğramaların, tavanların ve zeminlerin tamamı ahşap ustalarının sanatıyla ortaya çıktı.Yüzü aşkın yaşta büyük kapılar orjinaliyle kaldı.

Sanart'ın birbirinden farklı renklerde, 5 odası var.Coco Chanel'in esintileri kapitoneler odalarda sizi karşılıyor..Odalarınızda size özel tabletler ile hatıra fotoğrafları çekebilir, fotoğraf albümüze göz atabilir, internete girebilir, film izleyebilir ve Bergama'yla ilgili bilgiler bulabilirsiniz.Ebatları oldukça büyük, yüzde yüz pamuk, antialerjen bembeyaz çarşaflı yataklarında, sabah duyabileceğiniz tek ses kuş sesleridir.Loca Garden'da serpme kahvaltınız eşliğinde çayınızı ya da kahvenizi yudumlayabilirsiniz.Sonrasında keşif turlarına başlayabilir, Bergama'nın sokaklarında kaybolabilirsiniz.Dönüşünüzde Loca Garden'ın dopdolu menülerini keşfedebilir, içeceklerinizle yorgunluğunuzu atabilir ve gün batımınını bahçemizin üst katından izleyebilirsiniz.

Konaklayan misafirlerimizin ortak kullanım alanı ''Relax Mode'' odamızda, ahşap zemin üzerinde minderlerde yayılırken, kütüphanemizdeki kitaplara göz atabilirsiniz ya da müziğin tadını çıkarabilirsiniz.(Sallanan kadife kapitone koltuğumuz odanın favorisi seçildiği için hatırlatmadan geçmeyelim:)

Sanart,bistro mutfağa sahiptir.Menüdeki her şey, taze ve en hızlı şekilde sizlere sunulmaktadır.(Lobideki duyuru tahtasından o güne özel yemeği, içeceği veya indirimi takip edebilirsiniz)

Otele giriş çıkış kapıları 7/24 güvenlik kameraları takibindedir.Güvenliğe verdiğimiz önem gibi banyoların hijyenine de had safhada dikkat etmekteyiz.Banyolarımız düzenli olarak kontrol edilmekte ve düzenli olarak hijyenik hale getirilmektedir.

Amacımız ;Sanart misafirleri için farklı alanlar yaratmak ve fotoğraf albümlerinizi gülümsediğiniz anlarla tıka basa doldurmaktır

Hakkımızda
SanArt Loca Garden Guest House
Video

video

Hizmetlerimiz
SanArt Loca Garden Guest House